English Italian Dutch German Swedish Russian
Περιφερειακή Ενότητα Λευκάδας - Περιφ. Ιονίων Νήσων
Links Sitemap Επικοινωνία

Web Cam Lefkada - Κεντρική πλατεία

Χάρτες της Λευκάδας
Γιορτές Λόγου και Τέχνης στην Λευκάδα Διεθνές Φεστιβάλ Φολκλόρ Λευκάδας
Εκδηλώσεις
Μουσεία στη Λευκάδα
Η ιστοσελίδα φιλοξενείται στο ΣΥΖΕΥΞΙΣ

Επιπλωμένες κατοικίες (Βίλλες)

Αναζήτηση
Ονομασία
Κατηγορία
Περιοχή
Τηλέφωνο
 
Αναζήτηση
Βρέθηκαν 14 | Σελίδα 1 από 1
Ονομασία Κατηγορία Περιοχή Τηλέφωνο Url
ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ("ΑΝΘΙΑ") ΒΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 2645024651, 6976766084, 6934364942 www.anthialefkada.gr
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΑΝΘΗ (Anthias Garden) ΒΙΛΛΑ Δ.Δ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2645023833, 6974361849, 6983764595 www.anthiasgarden.gr
ΓΚΕΪΤΣ ΜΑΡΙΟΝ (Villa Kavalos) ΒΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ (+49)93349246 www.villa-kavalos.de
ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (Casa Smaragdi) ΒΙΛΛΑ Δ.Δ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 6936138504, 2645025490 www.casasmaragdi.gr
ΖΥΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Villa Vera) ΒΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 6974129514 www.villavera.gr
ΚΑΡΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Tajo Villas) ΒΙΛΛΑ ΑΘΑΝΙ 6981110676 www.tajovillas.gr
ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΒΙΛΛΕΣ ΣΑΝΤΑ ΕΜΕΛΙΑ) ΒΙΛΛΑ Δ.Δ. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 6972089529, 6979296442, 2645026513 www.santaemelia.gr
ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (AmElia Villa) ΒΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 6932025135 www.ameliavillalefkada.wix.com
ΠΟΥΛΙΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ (Mounty Island Villas) ΒΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 6944944634, 6945545845 www.mountyisland.gr
ΣΙΑΣΤΑΘΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΤΟ ΠΕΤΡΙΝΟ ΣΠΙΤΙ) ΒΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 2645026000, 6974640624, 6974223637 www.thestonehouse.gr
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Villa Palatino) ΒΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 2645061591, 6944194502 www.villapalatino.info
ΣΟΛΔΑΤΟΥ-ΘΕΡΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (Villas Hector) ΒΙΛΛΑ Δ.Δ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69722216076, 2645023232, 6979285671 www.hotelsline.gr/villahector
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Villa Stamata) ΒΙΛΛΑ Δ.Δ.ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 6974288676, 2645097446 www.villastamata.gr
ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (Thalassa Mare) ΒΙΛΛΑ ΛΥΓΙΑ 6948174244, 2645072040 www.thalassamare.gr